Pokoje Gościnne Anna Korkosz

Jesień

Zapraszamy na wczasy!!!!

Od września oferujemy pobyt w cenie:

* nocleg 40zł - 35zł

Oferujemy wyżywienie całodzienne oparte o produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Mamy dużą jadalnię - świetlicę z kominkiem i telewizorem. Na najwyższym piętrze, na korytarzu, jest stół i ławy.

* śniadanie 15zł

* obiad 20zł

* dzieci 30 zł

 

ferujemy pokoje dwu-, trzy-, i czteroosobowe z balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, łazienki i czajniki bezprzewodowe.Na terenie domu działa bezprzewodowy internet Wi-Fi.
 Na najwyższym piętrze oferujemy 2 studia dwupokojowe z własnymi łazenkami. Na półpiętrze jest sala do spotkań towarzyskich, do gier i zabaw wyposażona w stół do ping-ponga, piłkarzyki, stoły, ławy oraz telewizor. Na poddaszu, na podeście, jest także stół z ławami.OO

Oferujemy pokoje dwu trzy-, i czteroosobowe z balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, łazienki i czajniki bezprzewodowe.Na terenie domu działa bezprzewodowy internet Wi-Fi.
 Na najwyższym piętrze oferujemy 2 studia dwupokojowe z własnymi łazenkami. Na półpiętrze jest sala do spotkań towarzyskich, do gier i zabaw wyposażona w stół do ping-ponga, piłkarzyki, stoły, ławy oraz telewizor. Na poddaszu, na podeście, jest także stół z ławami.